.

.

Семе Ранец Daypack Секојдневен Торба Гроздобер Ретро Пастирски Дланка Остава Рамо Rucksack

Семе Ранец Daypack Секојдневен Торба Гроздобер Ретро Пастирски Дланка Остава Рамо Rucksack

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

Материјал трајни twill ткаат крпа, прилагодливи рамо ремени.Голем Капацитет 11.5x7x16inch.Повеќе Џебовите 1 главниот џеб со 4 внатрешни џебови, 1 предниот џеб и 2 страна нето џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или лаптоп.долгорочните јасно шарени печатење.убаво подароци за семејството и пријателите на жените и мажите.Rucksacks Packsack knapsack Ранци Училиште Кеси Секојдневен Daypack Лаптоп Ранци Рамо Кеси за Жените Men Material трајни twill ткаат cloth Large Капацитет 11.5x7x16inch Повеќе Џебовите 1 главниот џеб со 4 внатрешни џебови, 1 предниот џеб и 2 страна нето џебови, погодно за да ги организирате вашите елементи како што се вода во шишиња, чадор, копчиња или laptopdurable јасно шарени printingnice подароци за семејството и пријателите на жените и мажите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите