.

.

adidas Напаѓач II Тим Ранец

adidas Напаѓач II Тим Ранец

DEN 787.20

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање. 14" рамо капка.Машина За Миење.Доживотна гаранција. 3 zippered главниот прегради да се задржи вашиот опрема организирани.Надворешни tricot-наредени медиуми џеб за да ги зачувувате вашите вредности.Поместена рамо ремени и задниот панел за дополнителна удобност.Внатрешни 16" компјутер ракав.Напаѓач ii е разноврсна да ви носат во текот на денот, од практиката на училиште и насекаде во меѓувреме.4 zippered надвор џебови плус внатрешни zippered организација, ќе ти ги организира и игра-подготвени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите