.

.

Мултифункционален Отворено Воена Фан Rucksack Водоотпорен Тактички Ранец Спорт Подигаат Пешачење Пешачење Риболов Лов Торба

Мултифункционален Отворено Воена Фан Rucksack Водоотпорен Тактички Ранец Спорт Подигаат Пешачење Пешачење Риболов

DEN 2320.80

Износ
Во продавницата.

Капацитет : 70 литри.Големина : 45 x 32 x 22cm / 17.72 x 12.60 x 8.66 инч.Материјал : Платно,издржливи и отпорни на абење 。.Се користи за : Кампување, Пешачење, Качување, Велосипедизам, Патување, Полиња。.Adventuring Poeple : Војската, Војник, Патник, Ловец, Алпинист。.Материјал : Canvas Capacity : 70 liters Color : Армија Green Size : 45 x 32 x 22cm / 17.72 x 12.60 x 8.66 inch Weight : 950 gramsfeature : Направен на удобно и дише водоотпорен крпа платно.Постојат многу намени, како што се џебови, училишни чанти и ранци.Мазна и удобно патент.На clamshell дизајн го прави лесен за носење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира same Please овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.За промет на големо, ние ќе се обезбеди попусти или слободни експрес испорака, тоа само трае 3-7 дена да пристигнат.За директни превозот, ние може да се испрати на стоките непосредно да на вашите клиенти, ако сакате, ние ќе не оставите информации за нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите