.

.

adidas Оригинали Националните 2.0 Ранец, Дожд Кавер-Легенда Мастило Сина боја/Бела, Една Големина

adidas Оригинали Националните 2.0 Ранец, Дожд Кавер-Легенда Мастило Сина боја/Бела, Една Големина

DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.

Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Zippered главната преграда со лаптоп/таблет ракав.Две zippered пред џебови за помали предмети.Шише за вода џебови.Внатрешни работи техника торбичка за earbuds.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите