.

.

Hanzo Ден Ранец (ме)

Hanzo Ден Ранец (ме)

DEN 4079.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сигурни И Трајни Материјал.Molle Систем.Удобно & Функционална.Хидратација Компатибилни.Обезбеди Флексибилност.Многу простор за складирање & џебови.Стил и бренд може да се разликуваат.Hanzo Ден Пак е изграден за да трае со тешки ткаенини и хардвер.Пред организација џеб со дополнителни клучните фоб и решетката патент џеб.Од напред и од страна панел molle ремени така, можете да прикачите дополнителни елементи, со отворени Лепенка за да го персонализирате вашиот пакет.Две врвни џебови, оној кој се меки линии за очила за сонце или електроника.Оваа торба, исто така, содржи голем главната депонија џеб со дополнителни мрежа патент џебови и заштитен ракав за било кој лаптоп или хидратација на мочниот меур.Тип на производ Ранци на Капацитетот 1794 година кубни инчи Број на Внатрешноста Џебови 2 Број на Надворешни Џебови 3 Материјал Полиестер Боја Црна Затворање Тип Патент вкупна Висина 19.5 инчен вкупна Ширина 14.5 инчен Целокупната Длабочина 4 инчен Тежина 1.76 фунти Производителот Гаранција 1 година Посебни Карактеристики Крт webbing во текот на за приложување на дополнителни тактички пошта или опрема, Тешки патентите и Комунални-Стил Кабелот повлекува, Хидратација Компатибилен 2769997.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите