.

.

СТП Кожа Ранец Секојдневен Рамо Модни Чанти Анти-кражба за Патување Бизнис Колеџ Датира Лист Тропски Зелена Лето

СТП Кожа Ранец Секојдневен Рамо Модни Чанти Анти-кражба за Патување Бизнис Колеџ Датира Лист Тропски Зелена

DEN 1271.76

Износ
Во продавницата.

Билансот на функционалност и дизајн, претставува модерен убавина.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Кога ќе го користите, повеќето кул момче на улица е со вас!Мулти џеб дизајн, организирате вашите лични предмети во правилен и соодветен начин, супер голем капацитет, може да се стави копчиња, мобилен телефон, банкарски картички, мобилен моќ банки, списанија, учебници, паричници, kettles, чадори, итн.Таписерии и елегантен дизајн, многу погодна за родендени, свадба годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и други посебни празници, да им даде на пријатели, љубовници, соученици, семејство, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 1 x задните zippered џеб, која може да се користи за чување на вредности за да се спречи кражба.Повеќето единствена работа е дека во прилог на дното и рамо ремени, целата торба е отпечатена со шема.Овој ранец е направен на СТП кожа.Печати на враќање превозот етикета.Виткање издржливост е одличен како природна кожа, нема загадувањето од производството да се користи, и тоа е исклучително еколошки.Тоа е отпорни на абење, дише, отпорна на вода, и не е лесно да избледи и нула.Можете да го изберете вашиот омилен од различни стилови.Внесете овој магазин за пребарување"Кожа Bcakpack", постојат повеќе модели за да го изберете.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На патент џеб на грбот става некои вредности за да се спречи кражба.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодување на рамо, рака на соодветна позиција според вашата висина, на сила е Рамномерно, направи назад е полесен и поудобен.Ви благодарам многу за вашиот читање, ви посакувам добро расположение секојдневието!ПС : Ако имате било какви прашања во врска со објектот, можете да дозволете ми да знам од страна на e-mail, и јас ќе ви одговори што е можно поскоро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите