.

.

Григориј Планински Производи Витко Мажите 45 Ранец

Григориј Планински Производи Витко Мажите 45 Ранец

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Прилагодлива Суспензија - Versa Fit прилагодлива суспензија со 4" на вредноста и Перфорирани дише backpanel.Дното Пристап - Посветен на дното патент пристап за вреќа за спиење или дополнителни слоеви.Интегрирани Безбедносни Свирче - Sternum рака со интегриран безбедност свирче.За брзо ноќевања и висок километражата дена, Витко 45 е совршено се вклопуваат.Со вклучен raincover и Versa Fit прилагодлива суспензија, ќе добие обичај се вклопуваат и парче од умот, дека сте подготвени за било кој временски услови.На Витко е за сите издржливост и флексибилност од trailhead до самитот.Целосно прилагодливи Versa Fit суспензија со завиткување hipbelt и wishbone алуминиум рамка обезбеди обичај се вклопуваат и удобност што го прави еден ден на патеката е бриз.Додај во трајни пред се водат мрежа џеб и вклучени обичај се вклопуваат дожд капак и може да се спречат на trailhead добро организирани, сигурни и е подготвен да се справи со нова авантура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите