.

.

BCLYPBO Сирена Црна Прашка Ранец, Градите Торба, Градите Крстот Тело Торба, Crossbody Торба за Мажи Жени

BCLYPBO Сирена Црна Прашка Ранец, Градите Торба, Градите Крстот Тело Торба, Crossbody Торба за Мажи Жени

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Гаранција од Chunquan Trading Company : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Големина : 9.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите