.

.

OZUKO Анти Кражба Прашка Торба Рамо Crossbody Ранец Секојдневен Daypack Отворено Водоотпорен Градите Торба со Полнење преку USB Порта (Сив)

OZUKO Анти Кражба Прашка Торба Рамо Crossbody Ранец Секојдневен Daypack Отворено Водоотпорен Градите Торба

DEN 830.16

Износ
Во продавницата.

Капацитет : Доволно sapce да се одржи колеџ материјали, патна опрема, облека, канцелариски материјал, учебник.Додатоци : SBS водоотпорен и носат-отпорни, патент, никогаш не рѓа.Скриени анти-кражба џеб на задната страна од овој бизнис ранец, ќе ги штити вашите предмети од крадци.Додатоци : SBS водоотпорен и носат-отпорни, патент, никогаш не рѓа.Тоа е специјално дизајнирана. Притиснете вашиот палец нагоре за да го отворите комбинација брава.Прилагодлив на рака им овозможува да се прилагоди на должината и носат перниче во предниот или задниот дел, и останува во место удобно, дури и додека работи.Прилагодливи рака : должината на рака може да се прилагоди на вашите потреби.Безбедност дизајн : Анти-кражба лозинка за заклучување на дизајн, двојна заштита за вашите вредности.USB порта : Практично да ја полните вашата електроника уреди и слободни вашите раце.Удобно : Дише и декомпресија сметководствена систем,систем за вентилација,шок апсорпција.Многу мала тежина да се носат.Иницијалната лозинка е 000. "ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ DAYPACKS"OZUKO торба е одличен придружник за ОТВОРЕН/ЗАТВОРЕН активности и идеални за секојдневна употреба на било каде за на училиште, кампување, планинарење, одмор, патување, пешачење, mountaineering, викенд оклопни, велосипедизам, преку ноќ патување."ПРАКТИЧНИ & БЕЗБЕДНО" Главната преграда на анти-кражба прашка торба со lockable патент дизајн,погодно за заклучување вашите вредности. "ИЗДРЖЛИВИ И ВОДООТПОРЕН"OZUKO прашка торба е направен од висок квалитет на Јаглерод влакна материјал + EPU материјал со двострано мазна патентите и засилен крои, трајни доволно за вашата секојдневна употреба.Рамо, рака и грбот се направени од дише мрежа поместена што може да ви обезбеди во текот на целиот ден удобност.Капацитет : Доволно sapce да се одржи колеџ материјали, патна опрема, облека, канцелариски материјал, учебник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите