.

.

Fftian Прашка Ранец, Симпатична Француски Булдог Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

Fftian Прашка Ранец, Симпатична Француски Булдог Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Тие Се Идеални Подароци За Семејството Мажи Жени, Љубовници И Пријатели, Особено Housewarming, Годишнина, Роденден, Свадба, Денот на Вљубените, Празник, Свадба Партија, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година Е Ден, Денот на Мајката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите