.

.

Црно Дрво Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Црно Дрво Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Постојат Два Виси Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб На Рака.Флексибилни Satchel Рамо, Рака Се Движеа Од 23 До Максимум 45 Инчи Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Одговара На Вашето Тело.Димензии : L X W X H 15.Дише Во Облик На Поместена Рамо, Рака И Задниот Панел Се Од Исклучително Удобен И Лесен, Кој Ќе Го Објави На Топлина, Наместо Да Се Акумулира.Печати на враќање превозот етикета.Оваа Градите Торба Е Направен Од Лесен, Издржливи, Вода-Отвратителен Материјал, Добра Навремено Отпор, Силни И Издржливи.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Zip Затворање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Направени Од Издржлив, Водоотпорен Полиестер Со Врвен Квалитет Патентите И Издржливи Рака Клип.Постои Patch Џеб На Страната На Градите Џеб, Може Да Се Стави Чадор Или Чаша Вода, Итн.Ослободат Вашите Притисок Со Долгорочни Земе.Погоден За Повеќето Луѓе : Возрасни, Мајки, Девојки, Девојки, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Спортски Ентузијасти, Итн.Висок Капацитет За Складирање.Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите