.

.

Цитрус Овошје Жолт Лимон Ранец Мода Големи Лесни Патна Торба Одговара На 14 Инчен

Цитрус Овошје Жолт Лимон Ранец Мода Големи Лесни Патна Торба Одговара На 14 Инчен

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Пол : момчиња и девојки Големина : 29.Печати на враќање превозот етикета.Мазна патент е лесно да се отвораат и затвораат .Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мини rucksack е совршен за случува активности на отворено или неформални дена.На 14 Инчен knapsack е само-право големина значи дека може да се донесе на материјали и вашата омилена ужина.Оваа Daypack е мерење на 16 x 11.5x8x16 инчи Материјал : Twill Ткаат Око-фаќање на обрасци и функционален дизајн доаѓаат заедно за да се направи оваа мини ранец забава прилог на училиште и патување essentials.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.5 x 8 инчи, совршен за пракса,спорт,велосипедизам,кампување,трчање,дневни и патување.Можете да најдете симпатична, забава или ладно ранци во нашата продавница, тоа е голема назад пакет за дневна употреба.Два странични џебови е за шише за вода или чадор.Печати на враќање превозот етикета. Лесен : На прилагодливи поместена рамо ремени и воздух мрежа cushioned дише задниот панел се нуди поддршка и утеха.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.5"x 8", четири џебови во : Една од главните пространа џеб со лаптоп за замрзнување; Две мали внатрешни џебови; два странични џебови; Еден пред патент џеб кои може да се одржи на сите прибор за пишување; два странични џебови може да се користи за чување на чадори или шишиња со вода. ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Bagpack е 16"x 11.Празна торба може да издржи, неговата форма е беспомошна. Издржлив Материјал : кул ранец е направен од twill ткаат ткаенина која е лесно да се чисти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите