.

.

Писмо Број Ранец Мода Големи Лесни Патна Торба Одговара На 14 Инчен

Писмо Број Ранец Мода Големи Лесни Патна Торба Одговара На 14 Инчен

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

Оваа Daypack е мерење на 16 x 11. Издржлив Материјал : кул ранец е направен од twill ткаат ткаенина која е лесно да се чисти.Можете да најдете симпатична, забава или ладно ранци во нашата продавница, тоа е голема назад пакет за дневна употреба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Bagpack е 16"x 11.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Празна торба може да издржи, неговата форма е беспомошна.5x8x16 инчи Материјал : Twill Ткаат Око-фаќање на обрасци и функционален дизајн доаѓаат заедно за да се направи оваа мини ранец забава прилог на училиште и патување essentials.Два странични џебови е за шише за вода или чадор.5 x 8 инчи, совршен за пракса,спорт,велосипедизам,кампување,трчање,дневни и патување. Лесен : На прилагодливи поместена рамо ремени и воздух мрежа cushioned дише задниот панел се нуди поддршка и утеха.На врвот рачка на лаптоп ранец е совршен за виси во шкафче.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мазна патент е лесно да се отвораат и затвораат .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите