.

.

Обоени Птица Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Обоени Птица Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Тоа Може Да Се Користи Како Гласник Торба/Торба/Crossbody Торба/Неврзан Ранец/Рака Торба/Градите Торба/Патна Торба/Работа Или Бизнис Торба.Zip Затворање.Погоден За Повеќето Луѓе : Возрасни, Мајки, Девојки, Девојки, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Спортски Ентузијасти, Итн.Ослободат Вашите Притисок Со Долгорочни Земе.Многу Погоден За Патување, Вежби, Јога, Фитнес Секојдневна Употреба.Дише Во Облик На Поместена Рамо, Рака И Задниот Панел Се Од Исклучително Удобен И Лесен, Кој Ќе Го Објави На Топлина, Наместо Да Се Акумулира.На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Во Должина Од 23 - 45 Inch.Секоја Торба Ќе Биде Од Мала Разлика Поради Ткаенина Намали.Два Начини На Работа : Лево Или Десно.Димензии : L X W X H 15.Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.Оваа Градите Торба Е Направен Од Лесен, Издржливи, Вода-Отвратителен Материјал, Добра Навремено Отпор, Силни И Издржливи.Постои Patch Џеб На Страната На Градите Џеб, Може Да Се Стави Чадор Или Чаша Вода, Итн.Постојат Два Виси Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб На Рака.Постои Zippered Складирање Торба Во Внатрешноста, Која Може Да Се Користи За Чување На Кеси Заедно Или Како Џеб.Една Од Главните Џеб, Еден Складирање Торба Внатре, Патент Затворање, Скриен Џеб На Грбот, Патент Затворање, И Отворена Мрежа Џеб На Страна.Висок Капацитет За Складирање.Нашите Торба Е На Печатени Шема.Флексибилни Satchel Рамо, Рака Се Движеа Од 23 До Максимум 45 Инчи Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите