.

.

Мали Прашка Торба Една Рака Ранец Crossbody Daypack за Патување Градите Рамо Светло Назад Пакет за Пешачење или Патување

Мали Прашка Торба Една Рака Ранец Crossbody Daypack за Патување Градите Рамо Светло Назад Пакет за Пешачење

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Прилагодливи рамо, рака може да се носи на десно или лево.Средината џеб обезбедува лесен пристап со магнетни затворање - идеални за објекти што го зграби често.5 инчен ( H*L*W ) 8" од 5,5" таблета со случај ќе одговара удобно во пред отворањето со магнетни затворање и лесно се вклопува во главната преграда.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите