.

.

Arshiner Девојки Фустан Кратко Sleeve Линија Замав Skater Twirl Летен Фустан

Arshiner Девојки Фустан Кратко Sleeve Линија Замав Skater Twirl Летен Фустан

DEN 328.80

Износ
Во продавницата.

Pullover стил и еластична О-вратот го направи тоа лесно да се добие во.Цврсти бои?Нема печатење?Сакате повеќе стилски?Зошто не се прилагодите на уникатен фустан за на вашата девојка?Додадете нејзиниот омилен карактеристики на тоа.Јас вратоврска обоена тоа и го зеде бои убаво!. Се вклопува одлично, мие добро, многу удобен, издржливи ткаенини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите