.

.

Мајчинството Породилно Жените Лактот Ракав Заврши Ity Фустан со Половината Вратоврска

Мајчинството Породилно Жените Лактот Ракав Заврши Ity Фустан со Половината Вратоврска

DEN 900.00

Износ
Во продавницата.

96% Полиестер, 4% Spandex.Увезени.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Совршен бизнис секојдневен маица, фустан за на работа мајка да биде.Лесно може да бидат облечени нагоре или надолу.Дава прилагодливи заврши нерешено, па можете да се носат низ фази на бременоста.Лактите ракав коленото должина faux заврши фустан со половината вратоврска детали.Еластичен ITY ткаенина согласува да расте вашиот стомак.Ве молиме кликнете на Мајчинството Породилно Store линкот погоре за да продавница нашиот бренд.Лактите ракав коленото должина ITY faux заврши фустан со половината вратоврска детали.Совршен бизнис секојдневен маица, фустан за на работа мајка да биде.Лесно може да бидат облечени нагоре или надолу.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите