.

.

Rekucci Жените Леснотија во Удобноста се Водат Тенок Панталона

Rekucci Жените Леснотија во Удобноста се Водат Тенок Панталона

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички.Се повлече На затворање.Направени во Камбоџа.Машина за миење со ладна вода, секогаш се откажам да се исуши за да се избегне собирање.УДОБНОСТА : Повлечете На Стил (Нема копче или патент затворачи).Contoured elasticized корселе со цвест детали smooths и се чувствува одлично.ОДГОВАРА ДЕТАЛИ : Подготвен од половината преку бедрото со тенок нога отворање.Inseam : Редовни 30.5" /Мал 27.5"/Високи 33.5".Моделот е 5'9" облечен големина 2. СТИЛСКИ : Faux пред џебови.Faux задниот џеб со копчиња.Додадено мини појас циклуси на предната и задната - додадете ги вашите омилени појас или sash да се комплетира вашиот изглед.ТКАЕНИНИ СО ФУНКЦИЈА : Нашата класичната водат ткиво ткаенина.Изгледа шик, свежи, се чувствува како сон.Цврсти Бои : Rayon/Најлон/Spandex смеса.Melange Бои : Полиестер/Rayon/Најлон/Spandex смеса.Faux Пред Џебови.Faux Задниот Џеб со Јамка & Копчето Детали.Faux Пред Лета.Две-Парче Корселе со Појас Циклуси.Назад пикадо за подобрена одговара.Tartan : 43%Полиестер 43%Rayon 11%Најлон 3%Spandex.Јаглен Pinstripe : 49% Полиестер 27% Rayon 21% Најлон 3% Spandex.Speckle : 50% Rayon 24% Најлон 24% Полиестер 2% Spandex.Дијамант : 22%Најлон 75%Rayon 3%Spandex.Меур : 75% Rayon 22% Најлон 3% Spandex.Сива Лента : 48%Rayon 26%Полиестер 22%Најлон 4%Spandex.Ве молиме следете ги нашите големината на табелата за најдобро одговара, или за roomier одговара преземе 1 големина поголема од својата нормална големина.Средината на пораст стил.Опремени од половината преку бедрото со тенок ногата од коленото надолу (овој жадувам е на половина пат помеѓу слаби и директно нога).INSEAM : .РЕДОВНИ 30.5".МАЛ/КРАТОК 27.5".ВИСОКИ 33.5".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите