.

.

MIKKUPPA M14x2.0 Скок Повлечи Ореви - 32PCS Црна 14mmx2.0 Зачинети Повлечи Ореви, Замена за 1994-2014 Ford F150, 1997-2013 Експедиција, Цврсти 4.4 Високи Acorn Повлечи Нут со 1 Сокет Копче

MIKKUPPA M14x2.0 Скок Повлечи Ореви - 32PCS Црна 14mmx2.0 Зачинети Повлечи Ореви, Замена за 1994-2014 Ford

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

⭐⭐⭐⭐⭐【FITMENT】Замена за 1997-2013 Ford Експедиција, 1997-2014 Ford F150, 2004 Ford F150 Наследство, 1998-2014 Линколн Navigator, 2006-2010 Марк LT 8 гкл.Таа исто така работи и за 5 гкл и 6 гкл, неколку повеќе како резервни е исто така добар избор. ⭐⭐⭐⭐⭐【СПЕЦИФИКАЦИЈА】М14 x 2.0 Нишка на теренот, Вкупната високи 4.4", со Дијаметар од 0.9", продолжи, Зачинети, Булбус Acorn, Затворен Крај, 60 Степен конус/конусна седиште, 1 Сокет копче со 19mm (3/4" хексадецимален големина) за инсталација, 1 Shockproof кутија за пакување. ⭐⭐⭐⭐⭐【НА ВОЗИЛОТО ТЕСТИРАЊЕ】Еден-парче дизајн во споредба со другите два дела дизајн, Анти-пукање надвор и да го направи тоа естетски префинета додека се обезбеди безбедно возење.Нашите производи се подложени на голема на возилото тестирање за да се обезбеди соодветно одговара на долго-траен перформанси пред да се продаваат. ⭐⭐⭐⭐⭐【ДИЗАЈНИРАН ЗА ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】површината на посочената орев е хром-позлатен, по 72 часа од строги сол спреј тест, кој не само што го прави орев отпорни на кислород и корозија, но исто така дава орев светла визуелното влијание.Користење на инфрацрвена технологија на сушење, бојата е интегриран со метал и Не ќе падне лесно.Произведени со висок квалитет на SCM 435 Челик (Топлина Третираат) за посилна. ⭐⭐⭐⭐⭐【ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ ИСКУСТВО】Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Секој MIKKUPPA производ ужива 24-часовен одговор, 30-ден безусловна наплата и 2-годишна гаранција.Професионални услуги на клиентите ветувањето да се даде сте задоволни решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите