.

.

MIKKUPPA 9/16-18 Скок Повлечи Ореви - 32pcs Хром Скок Повлечи Ореви 9/16-18 Солидна 4.4 Високи Acorn Повлечи Нут со 1 Сокет Копче Замена за 1994-2010 Dodge Ram меморија 2500, 2000-2010 Dodge Ram меморија 3

MIKKUPPA 9/16-18 Скок Повлечи Ореви - 32pcs Хром Скок Повлечи Ореви 9/16-18 Солидна 4.4 Високи Acorn Повлечи

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

【FITMENT】Компатибилен со 1994-2010 Dodge Ram меморија 2500, 2000-2010 Dodge Ram меморија 3500, 2011 Ram меморија 2500/3500 8lugs.Таа исто така работи и за 5 гкл и 6 гкл, неколку повеќе како резервни е исто така добар избор. 【СПЕЦИФИКАЦИИ】9/16-18 тема теренот - Затворени Крајот Булбус Acorn Скок Повлечи Ореви - Конусна 60 Степен Седиштето 19mm (3/4" хексадецимален) & 7/8" Хексадецимален Големина, 4.4" вкупна должина - Боја : сребрена/chrome. 【КВАЛИТЕТ】Еден-парче дизајн во споредба со другите два дела дизајн, Анти-пукање надвор и да го направи тоа естетски префинета додека се обезбеди безбедно возење.Ги исполнува или го надминува ОЕМ фабрика стандарди. 【АНТИ-ОКСИДАЦИЈА】Произведени со висок квалитет на SCM 435 Челик (Ладно Кован Челик и Топлина Третираат) за посилна.Површината на посочената орев е три-слој хром позлата, по 72 часа од строги сол спреј тест, што го прави ореви отпорни на кислород и корозија. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】Ние одат над и надвор да се обезбеди највисок квалитет на воланот се повлечи орев и врвна услуга на клиентите.Ги сакам или ние ќе ги купите назад од вас, без прашања праша!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите