.

.

25 Пакет - Cosmas 5236BB Бранеа Месинг Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 3-1/2 Инчи (89mm) Дупка Центри

25 Пакет - Cosmas 5236BB Бранеа Месинг Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 3-1/2 Инчи (89mm)

DEN 2031.60

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет Бранеа Месинг Заврши.Дупка Центри / Проред : 3-1/2" Инчи (89mm).Вкупна Должина : 4-3/4" - Ширина : 1/2".Проекција : 1".Polybagged со 1" Монтажа Завртки Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите