.

.

Deltana DP2575U26 10-Инчен Центар до Центар Солидна Месинг Врата се Повлече Без Rosette

Deltana DP2575U26 10-Инчен Центар до Центар Солидна Месинг Врата се Повлече Без Rosette

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

целокупната димензии 11" должина & 2-1/2" проекција.Спакуван со монтажа хардвер.Достапни во низа на парична казна завршува.DP2575 U26. Deltana има докажано рекорд за исклучителна услуга и квалитет и е архитектонски хардверски производител со најголем инвентар избор на архитектонско и врата хардвер во Америка.Со низа на фини бои, наоѓање на шарки, завртки, браници & запира, фати топката, ролери latch, вратата додатоци и дома додатоци кои комплимент вашите домови оркестарот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите