.

.

LIUMANG Кујна Рачки на вратите Вратата Knob Слободен Удар се Справи со Црна Штала Справи со Никел Позлатен Бранеа Push Pull Спалната соба Фиока Рачка (Боја : Мулти-Обоени, Гол?

LIUMANG Кујна Рачки на вратите Вратата Knob Слободен Удар се Справи со Црна Штала Справи со Никел Позлатен

DEN 1482.96

Износ
Во продавницата.

Современ оков за мебел : погоден за кујната кабинети, кабинети, гардероби, фиоки, врати, облекување, маси, итн.Едноставен и лесен за инсталација : едноставен за инсталација, може да ви помогне да заштедите време и инсталација е безбедно.Силни и издржливи структура : направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи.Одлична обработка и рачно полирање техники обезбеди совршена површина со скриени завртки да се задржи на високо-крај модерен стил на ова се справи.Широко компатибилен : се Справи со сет, погоден за различни стилови на кабинети, гардероби, вино кабинети и складирање кабинети.Доаѓа со завртки за лесна употреба.Широк спектар на употреба : кабинет се справува може да се користи за кујната кабинети, мебел, врати, кабинети, биро фиоки, гардероба фиоки или bookcases, каде црна кабинет рачки се потребни.Тоа е најсоодветен за кујната кабинети, кабинет врати, ноќни фиоки и повеќе видови на дрвен мебел.Удобно се Чувствуваатмодерната, масна дизајн и мазна површина се овозможува удобно се чувствувам во својата рака.Широко се Користивратата повлечете се справи може да се користи за Штала врати/Гејтс/Гаражи Врати/Фрла Врати/Плакари Врати/Лизгачки Врати-и во екстериерот и ентериерот.Дома Декор : Погоден за куќа и комерцијални декорација.Големина : 28x7x4cm.Производ листа : еден.Answer : ___________________________ Note : Предмети, освен производи прикажани на сликата се за повикување само и не се вклучени.Задоволителна по-продажбата на услугата,доживотно пријателски услуги на клиентите,ако имате било какви прашања,ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите