.

.

Nsi Индустрии Повлечи Долг 300 Mcm 1/2 Гром Големина, (Пакување од 5)

Nsi Индустрии Повлечи Долг 300 Mcm 1/2 Гром Големина, (Пакување од 5)

DEN 1168.80

Износ
Во продавницата.

Објект : Една Дупка Повлечи Компресија Конектор.Ширина : 1.189".Конектор Тип : Долго Барел.Боја Код : Бела.Должина : 3.386". 1 Дупка Долга Барел Бакар Компресија Повлечи 300 MCM - 1/2" Гром Долго Барел Бакар Компресија на Гкл се произведени од високо спроводливост бакар цевки.Тие се калај-галвански да се обезбеди отпорност на ниска контакт отпор.Означени со умре индекс и боја кодирани за лесно наоѓање.Наведени за 35 KV максимална кога правилно инсталиран и да кабел производителот инструкции.Температурата оценка 90 степени Ц .Спецификации : Содржина : Една Дупка Повлечи Компресија Connector Width : 1.189"Конектор Тип : Долго Barrel Color Код : White Length : 3.386"Материјал : Калај е оближена со Висок Спроводливост Copper Cable Големина : 300 MCM.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите