.

.

Microblend Внатрешни работи Боја и Primer - Праска/Бакар Пустината, Eggshell Сјај, 1 Галон, Премиум Квалитет, Висока Скрие, Ниска VOC, Перат, Microblend Портокали Семејство

Microblend Внатрешни работи Боја и Primer - Праска/Бакар Пустината, Eggshell Сјај, 1 Галон, Премиум Квалитет,

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

Ние брод на сите нарачки во рок од 1 работен ден и многу ист ден.Прашина, маснотии, влага или сјајни/застаклени површини може да создаде проблеми при примена боја.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ – Microblend боја е професионален квалитет, ниска VOC, ниска мирис, боја и буквар со свилен мазна, луксузни заврши.Нашите боја е ниска VOC и сокриј, покриеност, издржливост и боја конзистентност ги исполнува или го надминува повеќето скапи бои на пазарот.Надворешноста формули функција дополнителни УВ заштита.САМО НА БАРАЊЕ БОЈА КОМПАНИЈА – Microblend е патентиран APM (автоматски боја машина) создава свеж кофа на боја за секоја цел, па секоја боја, сјај и големина секогаш е во парк. 300+ БОИ – Во станот, сатен, eggshell, полу-сјај и сјај sheens, и во четвртиот, 1-галон, 2 литри, само-израмнување на адитиви се поттикне дури и заврши.Откако потресена состојки се трансформира во свежи бои.Microblend е само на барање боја производител во светот.Microblend е Аризона врз основа компанија за производство светска класа се наслика една кофа во исто време.Секој кофа е тестиран со spectrophotometer обезбедување неверојатно во согласност боја, кофа да кофа, со цел да се цел за совршено одговараше ѕидови и допир-ups.Дамка блокатори и ' рѓа-инхибитори се задржи ѕидови и трим бараат свежи. (Над 8 милиони литри продаваат!)Површина подготовка е важен чекор во сликарството процес.Бидете сигурни дека за истражување на правилен начин да се подготват вашиот проект за сликарство.КОМЕРЦИЈАЛЕН ФОРМУЛА – Нашата база на вода акрилна смола формула тешко се лечи за исклучително трајни, отпорни на дамки, scrubbable и перат заврши.Кога вашата цел е примена, нашите Автоматски се Наслика Машина укина мешавина на нашиот комерцијален суровини состојка slurries, вода, течности, адитиви, багрила и акрилни смоли директно во празен кофа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите