.

.

Uniq-bty Автомобил DC Адаптер Замена за Philips DCP852 Преносни DCP951 DCP951/37 Преносни DVD Плеер

Uniq-bty Автомобил DC Адаптер Замена за Philips DCP852 Преносни DCP951 DCP951/37 Преносни DVD Плеер

DEN 1164.00

Износ
Во продавницата.

Ова е само еден Автомобил Полнач. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!.Pls ве молиме проверете ја вашата машина модел пред купување, ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас на почетокот.Брза испорака : Брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Ова е само еден Автомобил Полнач.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите