.

.

ACBAC Кошарка Обрачот Backboard Систем Стојат и База Тркала Направена со Тешки-Должност Помлад Кошница Висина-Прилагодлив (Многоцветни, 543)

ACBAC Кошарка Обрачот Backboard Систем Стојат и База Тркала Направена со Тешки-Должност Помлад Кошница Висина-Прилагодлив

DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.

2 Вграден Тркала Обезбедува Погодности При Транспорт И да се Движат.Деца На Различна Возраст се Движи Може да ја Практикуваат Својата Игра,ова Обрачот Може да Се Прилагоди Помеѓу Околу 3.7 И 7.72 Нозе.Направена Со Тешки-должност Железо Делови На Хард-пластични Backboard, И Сите временски услови Најлон Нето, Ова Обрачот Е Дизајниран Да Трае Низ Многу Кошарка Сезони.ЦВРСТАТА ОСНОВА : На Обрачот Лесно да се Полни Со Вода Или на Песок, Обезбедување Останува Стои без разлика Дали Сте Снимање Или Практикување на Нови Acrobatic кои ги.Висок-квалитет Помлад Кошница Може да Се Постави Во Салата За Внатрешна Практика Или Во Дворот За Децата Да Уживаат во Пријателски Натпревар Со Отворен Pick-up Игра.ВИСИНА-ПРИЛАГОДЛИВ ОБРАЧОТ : Деца на различна возраст се движи може да ја практикуваат својата игра,ова обрачот може да се прилагоди помеѓу околу 3.7 и 7.72 нозе.Мобилен база : 2 вграден тркала обезбедува погодности при транспорт и да се движат.ЦВРСТАТА ОСНОВА : На обрачот лесно да се полни со вода или на песок, обезбедување останува стои без разлика дали сте снимање или практикување на нови acrobatic кои ги.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА ДИЗАЈН : Високо-квалитетна помлад кошница може да се постави во салата за внатрешна практика или во дворот за децата да уживаат во пријателски натпревар со отворен pick-up игра.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направена со тешки-должност железо делови на хард-пластични backboard, и сите временски услови најлон нето, ова обрачот е дизајниран да трае низ многу кошарка сезони.Параметри : Материјал : ABS пластика, железо parts Weight : околу 17.9 lb Product големина : 29"(L) x 22"(W) x 44.5"-93"(H)Пакет содржина : 1x кошарка стои во собата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите