.

.

Коника Minolta Bizhub C458 A3 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 45ppm, SRA3/A3/A4, Копирање, Печатење, Скенирање, е-пошта, Автоматски Дуплекс, Мрежа, Мобилните Печатење Поддршк?

Коника Minolta Bizhub C458 A3 Боја Ласерски Мултифункционален Копир - 45ppm, SRA3/A3/A4, Копирање, Печатење,

DEN 17999.76

Износ
Во продавницата.

Стандардни опции : : Копирање, Печатење, Скенирање, Скенирање на e-mail/FTP/Home, Авто Duplexing, Мрежно Поврзување, Dual Скенер Документ Внесувач, Мобилни Печатење Поддршка.Брзината на печатење : До 45 страници во минута.Медиумите големини : 12" x 18", 11" x 17", 8.5" x 11", 8.5" x 14" (SRA3/Full Крварат, A3/Tabloid или Книга, A4/Писмо и Правни).Хартија влез капацитет (std. / max.со options) : 1,100 листови / 6,650 листови.Ова е се користи машина која е целосно реновиран и проверени од страна на нашите во куќата овластени техничари.Стандардна Конфигурација : Print / Копија / Скенирање / 2 Коцки / Кабинетот.Машина бродови, со што-е на ниво на потрошен материјал и кабелот за напојување само.Доаѓа со 30-Ден Делови Гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите