.

.

Универзална Presser Нога, Различни Спецификации Професионални 12 КОМПЈУТЕРИ Presser Нога за Стари Машини за Шиење

Универзална Presser Нога, Различни Спецификации Професионални 12 КОМПЈУТЕРИ Presser Нога за Стари Машини за

DEN 333.36

Износ
Во продавницата.

Комплет вклучува различни спецификации на presser нога, така што може да се направи на различни укината ткаенина рабови.Овие presser нозе се изработени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, еколошки, цврсти и издржливи.Овие се добри presser нозе се користат со машини за шиење да се задржи на ткаенина рамна како тоа поминува низ машина за шиење и пораби.Тие се одлични presser нога замена на делови, кои може да се користи за да го замени presser нога или подобрување на машина за шиење.Универзално применливи за повеќето апарати за домаќинство мулти‑функција машини за шиење и стари машини за шиење.Функција : 1. Овие presser нозе се изработени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, еколошки пријателски, здрав и durable2. Комплет вклучува различни спецификации на presser нога, така што може да се направи на различни укината ткаенина edges3. Универзално применливи за повеќето апарати за домаќинство мулти‑функција машини за шиење и стари шиење machines4. Овие се добри presser нозе се користат со машини за шиење да се задржи на ткаенина рамна како тоа поминува низ машина за шиење и sewn5. Тие се одлични presser нога замена на делови, кои може да се користи за да го замени presser нога или подобрување на шиење machine Specification : Предмет Тип : Presser нога set Specification : 1 x Валани полите нога, 1 x не-стап нога, 1 x поврзана presser нога, 1 x висок и низок presser нога, 1 x невидливи патент нога, 1 x патент нога, 1 x граница водич нога, 1 x cording нога, 1 x pintuck нога, 1 x завртка, 2 x гроздобер патент нога Пакет Листата : 1 x Валани Полите Foot1 x Не-Стап Foot1 x Поврзана Presser Foot1 x Висок И Низок Presser Foot1 x Невидливи Патент Foot1 x Патент Foot1 x Граница Водич Foot1 x Cording Foot1 x Pintuck Foot1 x Screw2 x Гроздобер Патент Нога.

Параметрите на производот

Item Type:
Presser foot set
Specification:
1 x Rolled hem foot, 1 x non-stick foot, 1 x knit presser foot, 1 x high and low presser foot, 1 x invisible zipper foot, 1 x zipper foot, 1 x border guide foot, 1 x cording foot, 1 x pintuck foot, 1 x screw, 2 x vintage zipper foot
Package List:
1 x Rolled Hem Foot :
1 x Non-Stick Foot :
1 x Knit Presser Foot :
1 x High And Low Presser Foot :
1 x Invisible Zipper Foot :
1 x Zipper Foot :
1 x Border Guide Foot :
1 x Cording Foot :
1 x Pintuck Foot :
1 x Screw :
2 x Vintage Zipper Foot :

Им се допаѓа и на купувачите