.

.

Bowbear 50 Гроздобер Ретро Кујна Престилка за Жени

Bowbear 50 Гроздобер Ретро Кујна Престилка за Жени

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Долго ремени за удобно се вклопуваат; може да се прилагоди на било големината на телото.Одлично за хостинг, готвење, печење, градинарството и повеќе.Го прави голем Ден на Мајката подарок, уживаат во готвење и да прави забава проекти околу куќата во оваа престилка.Престилка има несакани џеб за алатки.Обезбедува голема покриеност, а тоа е куќа активности за да се задржи облека чисти.Големина : 29 L x е 36,5 W инчи, Половината 20.75 инчи.Вратот врски ~ 21 инчи.Половината врски ~ 43.5 инчи.Направен од памук.Домаќин на една партија или настан во овие стилски престилки.Престилки, исто така, направи големи костими за кои ретро гроздобер pin-up изглед.Се пече до бура во овие ретро престилки без да се грижиш за добивање на облеката валкана.Се готви јадење во стил на носење на овие шарени престилки.Заштита на вашата облека од прашина, нечистотија и почвата додека работи околу куќата.Одлично за градинарство, задолженија и работа.Овие престилки се дизајнирани за да ви даде дека гроздобер ретро 50 изглед.Долго вратот и половината ремени се обезбеди престилка е прилагодлив и ќе се вклопи во било која големина.Одлична за готвење и печење во кујната, градинарство додека сте надвор, или работа и други забавни активности околу куќата.Овие престилки ќе ги заштити вашите блиски од soiling.Тие се исто така многу стилски и се одлични за хостинг и да се направи одличен ден на Мајката подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите