.

.

Церемонијална Облека Ложа Рака Извезени U. С Мајстор Масон Masonic Престилка

Церемонијална Облека Ложа Рака Извезени U. С Мајстор Масон Masonic Престилка

DEN 1938.00

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Извезена U. С Мајстор Масон Masonic Престилка.Сина Боја Полиестер Ткаенини Поставата Со Џеб на Назад. 100cm Долга Сина Боја Полиестер Прилагодливи Половината-појас Со Црна Пластика Клип Fastener.Погоден За 125cm Половината.Големина : 32.5 см Висок И 38.5 см Широк.Рака Извезени U. С Мајстор Масон Masonic Престилка Везени U. С Мајстор Масон Masonic Престилка.Рачно Изработени Престилка Со Размавта Извезена Со Сребрени Шипки Жица.Престилка на Бело И Црвено Кадифе Со Сино Кадифе Размавта. 1cm Широк Сребрена Металик Плетенка е Покривање на Сите Престилка И 2cm Широк Сребрена Металик Плетенка на Наушник.Плоштад И Компас Со 6 Ѕвезди Се Извезени Со Сребрени Шипки Жица на Наушник Додека Сонцето Е Извезена Со Златни Шипки Жица.Сина Боја Полиестер Ткаенини Поставата Со Џеб на Назад. 100cm Долга Сина Боја Полиестер Прилагодливи Половината-појас Со Црна Пластика Клип Fastener Погоден За 125cm Половината.Големина : 32.5 см Висок И 38.5 см Широк.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите