.

.

lissomplume 10 ПАРЧИЊА Мажи Жени Краток Половината Бистри Престилка Држи Серверот Книга Пенкало Картичка Пари Кујна (10PACK-Црна, 7045cm)

lissomplume 10 ПАРЧИЊА Мажи Жени Краток Половината Бистри Престилка Држи Серверот Книга Пенкало Картичка Пари

DEN 597.36

Износ
Во продавницата.

овој краток престилки ви овозможува да ги ротира и да секогаш имаме чиста еден на рака!најдобар bang за вашиот долар и работат одлично за ресторанот индустрија. 65% Полиестер и 35% Памук.Кога ќе го добиете дома, што sanitze џеб содржината и фрли престилка во миење.Давање на Божиќ подарок за вашата мајка, татко, баба и вашите пријатели.Совршен за избегнување на храната дамки во домот или професионална кујна.Издржлив Материјал.Забелешка : Поради светлината и монитор се разликуваат, бојата може да биде малку различен од нашите слики.БЕСПЛАТНИ ГОЛЕМИНА за ПОВЕЌЕТО 17.Секој престилка е лесно да се вклопи со прилагодливи врски, кои можат да бидат врзани во предниот или задниот дел.Машина за миење и сува.професионално hemmed рабови се внимателно оценување за контрола на квалитет и трајност на производот.Добиете најмногу вредност за вашите пари со Највисоко Оценет Кујна Aprons Commercial одделение џеб престилки може да се користи во рестораните, градина, занает маси или дома.и 2 џебови половината престилки овозможи да го држите паричник или tools додека шопинг или градинарство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите