.

.

Гледај во мене добивање на сите во БРАК & срање Невестата Т-маица Смешно Престилка - 1 Големина одговара на сите Црна Apon Кујна Оркестарот

Гледај во мене добивање на сите во БРАК & срање Невестата Т-маица Смешно Престилка - 1 Големина одговара на

DEN 670.80

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Вратоврска затворање.Прилагодливи Престилка.Over-the-главата и околу-половината прилагодливи drawstring; 28" широк X 30" долго со сплит пред џеб. 100% памук.Место за чистење не е препорачливо.Увезен производ, печатени & обработени во САД.Гледај во мене добивање на сите во БРАК & срање Невестата Т-маица Смешно.Гледај во мене добивање на сите во БРАК & срање Невестата Т-маица Смешно Престилка Workwear - 1 Големина одговара на сите Црна Apon Кујна Украси.Црна Престилка за Мажи Жени - Најдобри Роденден Workwear Престилка Подарок за Готвач, Мамо, Бабата Дедото кои сакаат готвење.Последниот слој на одбрана против spillage од сите видови, овој прилагодливи престилка е прекрасен подарок за себе или некој близок.Со изобилство на покриеност и џебови за прибор, заборавајте готвење класи..оваа престилка е се што треба да стане гастрономски готвач!Една големина одговара на сите за Мажи Жени.Увезен производ, печатени & обработени во USAGrandma Дедото Мајка Татко Ден.Роденденски подарок оркестарот во Кујната.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите