.

.

Мали Делови FSC386CBG Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка Големина, 6 Долго (Пакување од 10)

Мали Делови FSC386CBG Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка Големина,

DEN 246.96

Износ
Во продавницата.

Материјал : челик.Тема големина : 3/8"-16. Должина : 6 инчен.Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8"-16" Нишка Големина, Цинк Позлатен, Топло-Натопена Поцинкуван, 6" Долго (Пакет 10).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите