.

.

Coodss Замена на Делови Комплет - 1 Резервоар Рампа 5 КОМПЈУТЕРИ Перат Џогерите 5 КОМПЈУТЕРИ Фитил Капи за iRobot Braava 320 380 Нане 4200 5200 - Надополнување Mopping Правосмукалка Резе?

Coodss Замена на Делови Комплет - 1 Резервоар Рампа 5 КОМПЈУТЕРИ Перат Џогерите 5 КОМПЈУТЕРИ Фитил Капи за

DEN 2371.20

Износ
Во продавницата.

ФУНКЦИОНАЛНА : Укина течност во текот на чистење циклус да се задржи на влажна крпа.На замена на делови за полнење компатибилен со i Robot Braaza 320 380 Нане 4200 5200 роботски.ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : Благи средства за чистење решенија и вода може да се користи во резервоарот.Користење на сина про-чиста микрофибер mopping облека собирање и отстранување на нечистотија, масла и валкано од подот.ВИСОК КВАЛИТЕТ : про-резервоарот чиста подлога за полнење е дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат оригиналниот квалитет.Тоа е точно тестирани за компатибилност и услуга живот.RESUABLE : Направен од висок квалитет и животна средина материјал, издржлив е доволно.На фитил капи и четка облека може да се мијат и се користи многу пати, многу повеќе економски.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Додадете вода за чување на резервоар, цврсто затворен капак.Потиснат сина про-чиста микрофибер крпа и притиснете на Лепенка ленти, потоа се монтира на робот назад избрише.КОМПАТИБИЛЕН MODUEL : - Одговара за i Robot Braava 320, 380, 380t, Нане 4200, Нане 5200, Нане 5200 C правосмукалка.ПАКЕТ се ВКЛУЧУВААТ : - 1 x Reservoir Подлога - 5 x Микрофибер Четка Облека - 5 x Фитил Капи СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : - Резервоарот : Животната средина Пластика - Џогерите : Микрофибер перат облека - Фитил капи : Гума Големина на : - Резервоарот : Прибл 9.6 x 4 во Џогерите : Приближно 10 x 7 - Фитил капи : Приближно 1.4 x 1 во ЉУБЕЗНО ЗАБЕЛЕШКА : 1, за Да се задржи вашата правосмукалка работењето на врв перформанси, ве молиме промени вакуум прилог на секои 1-3 месеци. 2, Ова НЕ е оригинална i Robot производ, секоја употреба на трговската марка или модел назначување е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите