.

.

FGZSBRZSKX Чистење Алатки 2 Ролери Четка 4 Филтри 4 Страна Четки 8 Партали Mopping Облека за Xiami Dreame Бот Z10 Про L10 Плус Роботски Правосмукалка апарати за Домаќинство

FGZSBRZSKX Чистење Алатки 2 Ролери Четка 4 Филтри 4 Страна Четки 8 Партали Mopping Облека за Xiami Dreame Бот

DEN 947.52

Износ
Во продавницата.

*Направен од високо-квалитет на материјали, се повеќе издржливи. *Несакани четкање им овозможува на вашата правосмукалка да навлезат длабоко во тепих за повеќе темелно чистење, и лесно да се справи со различни дамки како што стапалки, сок од пестициди, и дамки од масло на подот. *Филтерот филтри прашина за да се намали навлегувањето на прав, полен и други видови на алергенси во воздухот кој го дишеме. *Најдобро е да го замени резервни делови секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи во своите најдобри перформанси.Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и да се замени. *Погоден за Dreame Бот Z10 Про L10 Плус Робот Правосмукалка. *100% сосема нов и висок quality Package Содржина : 2*Ролери brush4*Filters4*Несакани brushes8*rags Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите