.

.

SKIVTGLAMP L-Тип на Песна Осветлување Приврзоци Ресторан Лустерот Ретро Бела Рачно Изработени Свет Форма Стакло Абажур со Дрво E26 Штекер Lightolier Компатибилен Песна Светли

SKIVTGLAMP L-Тип на Песна Осветлување Приврзоци Ресторан Лустерот Ретро Бела Рачно Изработени Свет Форма Стакло

DEN 1898.40

Износ
Во продавницата.

Dimmable - Целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch.Мала светилка е направен од Стакло и дрво.Одговара на било E26 стандард база сијалица, 40 W MAX.Сијаличката Не Се Вклучени.Можете да ги инсталирате тип на сијалица ви се допаѓа според потребите на квалитетот на амбиентниот атмосфера.Индивидуализира - вкупната должина од патеката конектор на дното на светилка сенка е 3.28 ft.Обезбедување на кориснички услуги : СЛОБОДЕН прилагодено жица должина и песна адаптер тип ( Ореол Тип песна адаптер, Juno песна адаптер,Lightolier Тип песна адаптер).Каква било соработка или рефус цел се добредојдени.Функција - Ова е една убава мала Бела Стакло pendant светилка.Hi-Q Дрво светилка сопственикот и стакло абажур завршена,што значи дека светилка може да се користи за долго време, ќе се штеди вашето време и пари за реновирање.Ако ти треба нешто во земјата или селски farmhouse мотив, тоа е вашата светилка.Инстант-На - На вашиот Lightolier песна систем,можете лесно да го инсталирате L-Тип pendant светлина, plug and play, безбеден и удобен.Исклучете го моќ, за вметнување на производот на песната, се инсталира на крушка, постои копче за вклучување светилка приклучок,лесно да се сврти и исклучување на светлина.Апликација - Мини приврзоци се многу потенок што ги прави одлично да се користи во различни поставки и помали простори со леснотија.Овие Стакло светла често се користи виси над масата во кујна област, еден countertop,скалите слетување,островот бар,базен маса или друга ситуација во која директен извор на светлина е потребно со цел да се расветли одредена област или дома функција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите