.

.

Безценните-AV PRG-UNV PRG Прецизност Опрема лцд Проектор Планината

Безценните-AV PRG-UNV PRG Прецизност Опрема лцд Проектор Планината

DEN 3697.44

Износ
Во продавницата.

Патент-очекување на прецизност брзини обезбеди точниот проектор слика усогласување.Поддржува проектори до 50 кг.Tilts ±20°.Ролни ±10°.Swivels 360° кога се монтираат за продолжување колона & ±15° кога флеш монтира на тавани.Безценните-AV ' PRG Прецизност Опрема лцд Проектор Планината поедноставува слика усогласување.Патент-очекување на прецизност опрема дизајн овозможува точно навалите и се тркалаат слика за позиционирање или со едноставно вртење 2 прилагодување на копчиња со Филипс завртка возачот, или користете ја алатката-помалку опција со проширување на копчиња за да ја прилагодите со рака.Само поставите прецизност опрема на саканата позиција да се обезбеди во место – тоа ќе се одржи својата позиција, дури и за време на проектор одржување.Со Безценните-AV ' PRG Прецизност Опрема лцд Проектор Планината, само поставете го и заборави на тоа.Нема повеќе прилагодување завртки.Нема повеќе микро корекција.Нема повеќе нервози.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите