.

.

Sigmund Romberg - Програма Потпишан

Sigmund Romberg - Програма Потпишан

DEN 9000.00

Износ
Во продавницата.

- Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или да бара дополнителни информации.Прави незаборавни еден-на-еден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.Тој, исто така, работеше на филм резултати, спроведена оркестарска снимки на неговите дела, и - од 1942 година до неговата смрт - обиколка со својот оркестар.Молив нотации (непознат рака) за внатре страници се однесува на прекин на програмата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите