.

.

Микро-Мини Стеги, Мазна Вилица (5/16 Инчен Капацитет, Сет Од 6)

Микро-Мини Стеги, Мазна Вилица (5/16 Инчен Капацитет, Сет Од 6)

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

Сет од 6 мазна вилица мини-стеги. 1/2 инчи широка, 5/16 инчен капацитет.Лемење не ќе се држи!.Вилици, може да биде поднесена или земјата да било форма.Пролет-натоварени микро-мини стеги се идеален за сите видови на мали апликации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите