.

.

YAUENDE 15 КОМПЈУТЕРИ Најлон Пролет се Стега во Собата, 5pc 4-1/2, 5pc 3-3/8, 5pcs 3.5 инчен, за Машини, позадина, Фотографија Студиа и DIY Работи

YAUENDE 15 КОМПЈУТЕРИ Најлон Пролет се Стега во Собата, 5pc 4-1/2, 5pc 3-3/8, 5pcs 3.5 инчен, за Машини, позадина,

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

【Пакетот Вклучува】5pcs 4-1/2" стеги, 5pcs 3-3/8" стеги, 5pcs 3.5 инчен стеги.Може да ги исполни повеќето од вашите потреби. 【Премиум Квалитет】Направен од тешки најлон материја, цврсти и издржливи, со подолг живот. 【Цврст Стисок】Вртливата вилици за максимална флексибилност и напнатост да се стега нерегуларни објекти. 【Одличен Дизајн】Ергономски рачка за удобен зафат. 【Широка Примена】Најлон Пролет Менгеме Собата е погоден за столарија, позадина, фотографија студио и DIY работи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите