.

.

XUBIAODIAN Козметички Торба, Преносни Патување, Бизнис Патување, Водоотпорен Тоалет Торба, се Подели со Голем Капацитет Тоалет Складирање Кеса, со Голем Капацитет Решет

XUBIAODIAN Козметички Торба, Преносни Патување, Бизнис Патување, Водоотпорен Тоалет Торба, се Подели со Голем

DEN 530.40

Износ
Во продавницата.

Телото е водоотпорен, и патување е грижете се-free-склопот на карирани ткаенина, во водоотпорен дизајн на lotus leaf, не се плаши од добивање на влажни во бања Независен оддел дизајн-внатрешна ткаенина е водоотпорен и влага-доказ, и може да се сместат влажни предмети одделно.Три-димензионална структура, двојно чување на-три-димензионални слоевит дизајн, две-слој структура, уредно чување.Големо отварање, лесно за чување-голем отвор, јасно складирање на предмети, лесно да се најде и да ги преземат.Голем капацитет за складирање-внатрешна поделба дизајн, класифицирани чување на предмети.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, и се надеваме дека нашите производи може да донесе повеќе удобноста на вашиот живот.Моден Проверете Миење Bag Travel светлина, посебно сува и wet Size : 22.5*12*14.5 cm Material : Polyester Colour : Black Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Ви благодариме за вашето разбирање.Мониторот не е калибриран исто и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на сите прашања трпеливо, ви благодарам и ви посакувам среќен шопинг!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите