.

.

Океанот Ноќ Кит, Печатење Круг Туника Валкани Џеб,Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Со Рачки Количка За Складирање Кошница

Океанот Ноќ Кит, Печатење Круг Туника Валкани Џеб,Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Со Рачки Количка За Складирање

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро Користење И Лесно Да Го Дигате Прстот.Употреба На Високо-Квалитетна Оксфорд Ткаенина, Дали За Ставање Облека Или детски Играчки, Може да Има Подобри Влага И Отпорност на Вода, И Е Добар Избор За Чување на Некои Работи.Нашите Чување На Кутии Се И Убави И Практични.Тие Се Не Само Добри Помагала За Семејниот Живот, Но, Исто Така, Поставен Украси.Лесен За Одржување : Овој Пригоден Складирање Кутија Е Лесно За Чистење, Само Избришете Ја Со Влажна Сунѓер Или Крпа.Ако Имате Било Какви Прашања По Приемот На Стоката, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите