.

.

MOOMOO Xiang фенг 11 Патување Вакуум Запечатени Складирање и Кеси, со Рака Пумпа Облека Погодна за Секој Правосмукалка 10080 8060cm Итн. (Боја : 11pcs)

MOOMOO Xiang фенг 11 Патување Вакуум Запечатени Складирање и Кеси, со Рака Пумпа Облека Погодна за Секој Правосмукалка

DEN 1010.64

Износ
Во продавницата.

Големина на (приближно) : 100*75см/70*50cm/60*40cm/50*35cm (должина х ширина).Пумпа големина (приближно) : 25cm.Боја : случајни боја.Количина : 11pcs/серија.Тежина (приближно) : 830g.Спецификација : Материјал : PA+PEColor : случајни color Quantity : 11pcs/batch Weight (приближно) : 830g Size (приближно) : 100*75см/70*50cm/60*40cm/50*35cm (должина х ширина)Пумпа големина (приближно) : 25cm Products вклучуваат : 2 x L големина торба 100*75cm2 x M големина торба 70*50cm2 x S големина торба 60*40cm4 x 50*35cm прирачник се тркалаат торба (случаен боја)1 x рака пумпа (случаен боја).

Параметрите на производот

Material:
PA+PE
Color:
random color
Quantity:
11pcs/batch
Weight (approximately):
830g
Size (approximately):
100*75cm/70*50cm/60*40cm/50*35cm (length x width)
Pump size (approximately):
25cm
Products include:
2 x L size bag 100*75cm
2 x M size bag 70*50cm :
2 x S size bag 60*40cm :
4 x 50*35cm manual roll bag (random color) :
1 x hand pump (random color) :

Им се допаѓа и на купувачите