.

.

Облека Складирање Кутија Зимски Дебели Оксфорд Ткаенина Ватенка Складирање Торба, Патнички Багаж Торба, Спална Соба, Промена Сезона Облека Складирање Торба Дише, ?

Облека Складирање Кутија Зимски Дебели Оксфорд Ткаенина Ватенка Складирање Торба, Патнички Багаж Торба, Спална

DEN 636.00

Износ
Во продавницата.

Организаторот е пространа да ги зачувате вашите утешители, перници, постелнина, ќебиња, кадифен играчки, џемпери, надвор од сезона облека или било какви други меки предмети.Материјал големина : висок квалитет на Оксфорд ткаенина, Medium (55*36*20 CM).Совршена меморија за облека, ватенка, beddings, перници, ќебе, играчки, завеси, намирници и слично.во мали димензии , спаси повеќе простор, ако не е во употреба.Можете да ги користите во вашата спална соба, плакар, патување, dorm соба и сл.никаде.Постојат три бои за вашиот избор.Својот атрактивен модел додава повеќе убавината на вашиот дом е декорација.Боја : CProduct Димензии : 1 x 1 x 1 cm; 460 Grams Material : Оксфорд cloth Item Тежина : 460 g Material големина : висок квалитет на Оксфорд cloth You исто така, може да се свитка оваа складирање торба станот за да зачувате простор кога не е во употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите