.

.

X-DREE 1000 КОМПЈУТЕРИ 0.2 Студ 0.16 Жица Не се Изолирани Голи Прстен Повлечи Терминал Конектори(1000 КОМПЈУТЕРИ 0.2' 'Espárrago 0.16' 'Conector де терминал де терминал де anillo не aislado y грев

X-DREE 1000 КОМПЈУТЕРИ 0.2 Студ 0.16 Жица Не се Изолирани Голи Прстен Повлечи Терминал Конектори(1000 КОМПЈУТЕРИ

DEN 994.08

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Не Се Изолирани Прстен Терминал;Материјал : Бакар.Одговара Студ Дијаметар : 5mm/0.2";Поврзување Дупка : 4mm/0.16".Совет Дијаметар : 8mm/0.31";Вкупна Должина : 20mm/0.8".Главната Боја : Сребро Тон;Тежина : 678g(Боја на директорот : Tono plateado; Peso : 678g.Пакет Содржина : 1000(±2%) x Не се Изолирани Прстен Терминал(Contenido del paquete : 1000 (± 2%) x terminal де anillo гревот aislamiento. 1000 КОМПЈУТЕРИ 0.2" Студ 0.16" Жица Не се Изолирани Голи Прстен Повлечи Терминал Connector Each терминал е свиткан и жица е butted.Оваа цвест може да не евентуално се отвори под нормални услови на стрес или жица се повлече.Дизајниран со целосна порта приклучните поврзување, одличен за тешко да се crimp солидна жици или заробени жици.Погоден за поврзување на бакар диригенти во power кабел со електрична опрема.Користи широко во машини, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, home апарат, компјутер или други автоматски опрема.Опис на Spanish1000 КОМПЈУТЕРИ 0.2' 'Espárrago 0.16' 'Conector де терминал де терминал де anillo не aislado y гревот aislamiento Nombre del producto : Терминал де anillo не aislado; Материјал : Cobre Ajuste del diámetro del perno prisionero : 5 mm / 0.2' '; Orificio де conexión : 4 mm / 0.16' 'Diámetro де ла punta : 8 mm / 0.31' '; Longitud вкупно : 20 mm / 0.8' 'Боја директорот : Tono plateado; Peso : 678g Contenido del paquete : 1000 (± 2%) x terminal де anillo гревот aislamiento.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите