.

.

Mewish 2014 Фантазија Фудбалско Првенство Прстен Трофеј Награда за Љубителите Mens' Сувенири Подарок

Mewish 2014 Фантазија Фудбалско Првенство Прстен Трофеј Награда за Љубителите Mens' Сувенири Подарок

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

2014 Фантазија Фудбалско Првенство Прстен Трофеј Награда.Прстен Големина : 11. МАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура + ААА Кубни Циркони Камења.Lead-free, никел слободни и кадмиум слободни, нема да алергија за вашата кожа и без штети на вашето здравје.Високо отпорна на ' рѓа, корозија и промена на бојата.Карактеристики : Исклучителна Длабоко & Детални Гравирање & Поставување со Кристално Камен со Рака.Голема за да ги прикажете или да се носат!.УСЛОВ : се Со висок квалитет, Навистина Вреди да се Собира!Одличен Подарок Идеја за вистински Навивачи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите