.

.

Силиконски Прстен Свадба за Мажи, 2 Pack 8 mm Широк Шарени Спорт Гума Бендови - Безбедно, Удобно, Стилски

Силиконски Прстен Свадба за Мажи, 2 Pack 8 mm Широк Шарени Спорт Гума Бендови - Безбедно, Удобно, Стилски

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Совршен за на Свадба, Годишнина, Роденден, Денот на Таткото, Божиќ и повеќе.Тие се мазни, удобно, и дефинитивно безбеден, дури и за чувствителна кожа.Дизајниран да се отцепи на 50 кг на притисокот!На елегантен и удобен материјал ќе го заштити вашиот прстен прст од повредување.Големина : 8, 9, 10, 11, 12, 13 Боја : бела, сива, зелена, сина, портокалова Пакетот Вклучува : Поставување на 2 Парчиња Силиконски Прстен Свадба за Мажи Што чекаш?Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да се цел на Силиконски Прстен Свадба од Tin Ciy сега & уживате во неговите сигурен производ!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите