.

.

Пуканки Машина, 1200W Пуканки Создателот, BPA-Free, Ниско ниво на Маснотии, Без Масло Треба Топол Воздух Попер Пуканки Создателот, Брзо Пуканки Попер со Врвот Капак за Дом?

Пуканки Машина, 1200W Пуканки Создателот, BPA-Free, Ниско ниво на Маснотии, Без Масло Треба Топол Воздух Попер

DEN 684.00

Износ
Во продавницата.

【Се направи Здрав Оброк】Пуканки создателот ви овозможува да се готви вкусна, свежи и здрави, Без Масло,Ниско ниво на калории,ако сте жедни повеќе вкусна закуска, путер нагоре или додадете сол и ароми по пченка има појави. 【Преносни & Лесни】мали дизајн обезбедува дека оваа пуканки создателот нема да заземаат голем дел од вашата кујна простор и е лесно за чување настрана кога не е во употреба.Го прилагодите вашиот оброк само начинот на кој сакате.По исклучување на уредот, почекајте најмалку 5 минути за да се излади.Ве молиме да користите свежи и сушени пченка кернели, наместо на застоена и влажна кернели, инаку, некои кернели не може да биде исфрлена или потрае подолго за да ја извадите. 【Лесно Да се Чисти】Заврши со on/off прекинувач за Мерење на Купот &Отстранлив Капак и не се лизга нозе за безбедност и стабилност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите