.

.

Почесен Празнење Спомен Медал

Почесен Празнење Спомен Медал

DEN 537.36

Износ
Во продавницата.

Совршен за Сенка Кутија или цивилни монтирани медал носат.Исковани за да ја одбележат вашиот оператор.Традиционалните полна големина медал и лента.Дизајниран од страна на Ветерани за Ветерани.Неофицијални не носат на активна должност униформи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите